KONST / Litografier / Litografi 14676016
nr 1467 6016
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
"Komposition". Signerad, numrerad 30/66. Litografi. Bildmått: 59x44 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:57:41
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner